Przejdź do treści
okulary do komputera damskie

Okulary do komputera damskie

  Pracujesz w biurze lub w domu przy komputerze? Jeśli jeszcze nie nosisz okularów do komputera, pomyśl o ich zakupieniu!

  Spis treści:

  Czym są okulary komputerowe?

  Okulary komputerowe to rodzaj specjalnych okularów wyposażonych w filtr światła niebieskiego, których zadaniem jest ochrona wzroku przed jego szkodliwym działaniem.

  Ekspozycja na niebieskie światło może zakłócać naturalny rytm snu oraz prowadzić do tak zwanego syndromu biurowych oczu, czyli do zmęczenia oczu, niewyraźnego widzenia, suchości oczu oraz bólów głowy.

  Takie okulary komputerowe występują również w wariancie przeznaczonym specjalnie dla kobiet, na przykład w efektownych ramkach typu kocie oko, ramkach okrągłych lub ramkach typu nerd.

  damskie okulary do komputera

  Dla kogo polecane są okulary do komputera damskie?

  Damskie okulary komputerowe mają bardzo szerokie przeznaczenie i mogą być one używane przez każdą kobietę, której zależy na poprawie komfortu i zdrowia swoich oczu podczas korzystania z ekranów.

  Takie okulary doskonale nadają się na stanowiskach pracy biurowej, dla nauczycielek, urzędniczek, a także w pracach kreatywnych, na przykład podczas projektowania graficznego czy malowania. Znakomicie sprawdzają się także dla fanek gier komputerowych.

  Czy okulary do komputera działają?

  Tak, okulary komputerowe mogą zmniejszać różne objawy występujące u osób często korzystających z komputerów, między innymi zmęczenie oczu, bóle głowy, nadmierną suchość oczu oraz problemy ze snem.

  Okulary komputerowe te wyposażone są w soczewki, które odfiltrowują niebieskie światło i redukują odblaski pochodzące z ekranów. 

  Okulary do komputera damskie zerówki

  Aby nosić okulary do komputera, nie trzeba mieć wady wzroku. W takim przypadku najlepiej wybrać okulary do komputera zerówki, których soczewki nie mają żadnej mocy. Takie okulary mogą być używane również przez osoby noszące soczewki kontaktowe.

  Zobacz czy warto kupić okulary do komputera zerówki. A jeśli tak, to jakie wybrać? Sprawdź: Okulary do komputera Zerówki

  Jak wybrać najlepsze okulary damskie do komputera?

  Wybierając odpowiednie okulary komputerowe dla kobiety, należy zwrócić szczególną uwagę na parę istotnych parametrów.

  Przede wszystkim należy pamiętać o tym, że nie wszystkie okulary komputerowe są sobie równe. Ich skuteczność zależy przede wszystkim od rodzaju zastosowanych soczewek.

  Aby uzyskać maksymalne korzyści z okularów komputerowych, warto zdecydować się na produkt wysokiej jakości, który jest specjalnie zaprojektowany do użytku z komputerem, na przykład okulary z soczewkami formowanymi z naturalnej melaniny, które blokują nawet do 94% światła niebieskiego.

  Również należy dobrać odpowiednie okulary pod kątem ich oprawki. Do wyboru są różne style oprawek oraz ich wielkości, dlatego należy dostosować je do własnych preferencji i potrzeb.

  • Produkt w promocji
   Original price was: 599 zł.Current price is: 539 zł.

  • Produkt w promocji
   Original price was: 599 zł.Current price is: 539 zł.