Przejdź do treści

O nas

Oboje z mężem od dawna interesujemy się tematami związanymi ze zdrowym trybem życia. Czytamy książki, słuchamy podkastów i oglądamy filmy osób, od których możemy się czegoś nauczyć i z których możemy brać przykład.

Tak właśnie trafiliśmy m.in na Dava Aspreya. Ten Pan ma zwykle dużo do powiedzenia na temat zdrowia i długowieczności. To od niego po raz pierwszy usłyszeliśmy o negatywnym wpływie niebieskiego światła na nasz cykl dobowy, sen i  zdrowie. A także o okularach, które to światło skutecznie blokują.

W międzyczasie mój mąż (zdrowy facet w sile wieku) zaczął mieć dość męczące migreny, po których długo odczuwał światłowstręt. A ponieważ podobnie jak ja pracuje przy komputerze i telefonie postanowiliśmy kupić i wypróbować okulary typu blue bloxy.

Długo szukaliśmy okularów, które spełnią nasze oczekiwania i będą działały tak, jak powinny. Pierwsze okulary, które testowaliśmy przyleciały do nas z Australii, ostatecznie najlepsze okazały się okulary wyprodukowane w warszawskim laboratorium! Polski produkt, wykonany według najnowszych badań i najnowszą technologią. Zakochaliśmy się w nich od razu!

Mąż nosi szkła zerówkowe głównie do komputera i w trakcie wieczornej jazdy samochodem, często też używa ich w trakcie dnia gdy, gdy ma mocniejszy światłowstręt. To, co jest pewne, to ataki migreny u męża zdarzają się teraz bardzo rzadko! Nie jesteśmy w stanie jednoznacznie powiedzieć, czy to dzięki okularom, ponieważ jednocześnie stosowaliśmy również inne metody takie jak różnego rodzaju zioła i dużo ruchu. Pewne jest jednak, że oboje czujemy różnicę nosząc te okulary. Lepiej śpimy, jesteśmy spokojniejsi i bardziej cierpliwi.

Moja para okularów ma szkła z korekcją. Nosze je praktycznie non stop! Uwielbiam, a to, co czuję, kiedy je nakładam mogę opisać jednym słowem – SPOKÓJ.

Dodam, że nasze dzieci 13 latek i 10 latka również mają warunek korzystania z komputerów i telefonów po zmierzchu jedynie w okularach!

Z przyjemnością rozpoczęliśmy współpracę z polskim producentem soczewek do okularów z melatoniną i z radością sprzedajemy je w naszym sklepie.

Wybierz swój kolor i zacznij chronić oczy swoje i swoich bliskich już teraz.

Chroń oczy swojego dziecka

Okulary w eleganckiej brązowej oprawce

Okulary w modnej niebieskiej oprawce

Okulary w eleganckiej czarnej oprawce

Okulary w modnej przezroczystej oprawce